Titles you rated
GladiatorRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0