Titles you rated
Starship TroopersRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Karas: The ProphecyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0