Movies
Ratings
230
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
The PostmanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0