Titles you rated
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 4.5
SuffragetteRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5