Titles you rated
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0