Titles you rated
The MummyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0