Titles you rated
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Nights in RodantheRated ★ 3.0
Griffin & PhoenixRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
PainedRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0