Titles you rated
MidsommarRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
The ZodiacRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5