Movies
Ratings
30
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 2.5
CubeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0