Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0