Movies
Ratings
21
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Hype NationRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
GatchamanRated ★ 1.0
PietaRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0