Movies
Ratings
65
ConstantineRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0