Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TMNTRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0