Titles you rated
WonderRated ★ 4.0- HerstoryRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 0.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Cruel StateRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0