Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Andrei RublevRated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
Over the TopRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.0
Get the GringoRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 3.0
Power RangersRated ★ 3.0