Movies
Ratings
19
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0