Movies
Ratings
641
BatmanRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
K-PAXRated ★ 2.5
Underworld: EvolutionRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 2.5
The TerminalRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
The Legend of 1900Rated ★ 2.5
The Last of the MohicansRated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.0