Movies
Ratings
309
The PostRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Total EclipseRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
CocoRated ★ 2.5