Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0