Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5