Titles you rated
X-MenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
Summer Days With CooRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
MamaRated ★ 1.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0