Titles you rated
American History XRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Shot CallerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 2.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0