Titles you rated
Mary PoppinsRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
American PastoralRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
The Light Between OceansRated ★ 4.5
Farewell, My QueenRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5