Movies
Ratings
208
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 1.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0