Movies
Ratings
272
In TimeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0