Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0