Movies
Ratings
25
The Manchurian CandidateRated ★ 3.0
The StarRated ★ 3.0
Taking ChanceRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
Hart's WarRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
Black DawnRated ★ 4.0
Saints and SoldiersRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0