Titles you rated
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 2.5
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
A Balloon's LandingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5