Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0