Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0