Titles you rated
Safe HouseRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
BasicRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0