Titles you rated
Get OutRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The Prince & MeRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 2.5