Movies
Ratings
52
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
xXxRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5