Titles you rated
AmélieRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5