Movies
Ratings
50
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0