Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0