Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0