Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 0.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0