Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.0