Movies
Ratings
25
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 4.0