Titles you rated
The SilencedRated ★ 1.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
UnknownRated ★ 2.0
GrotesqueRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
DemonicRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0