Titles you rated
PoetryRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
3 GenerationsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
YouthRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5