Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0