Titles you rated
Immortal BelovedRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0