Titles you rated
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sweet Rain: Accuracy of DeathRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Fatal AttractionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0