Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
The Blackout ExperimentsRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Curse of La LloronaRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 4.0