Titles you rated
PocahontasRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0