Movies
Ratings
251
Ode to My FatherRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5