Movies
Ratings
50
DerangedRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0