Titles you rated
Rain ManRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0